Post Page Template - Kauto
7 aktualios automobilių tendencijos 2023 metais
7 aktualios automobilių tendencijos 2023 metais

7 aktualios automobilių tendencijos 2023 metais

2023-03-14
0 Comments
Automobilių pramonė nuolat keičiasi, o 2023 metai bus didelių permainų metas. Esame sudarę 7 automobilių tendencijų, apie kurias tau reikia žinoti, sąrašą. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau!

1. Autonominiai automobiliai


Autonominiai automobiliai vis labiau populiarėja ir prognozuojama, kad 2023 metais jie dar labiau paplis. Numatoma, kad savaeigiai automobiliai taps išmanesni, efektyvesni ir taip pat saugesni.

2. Elektriniai automobiliai


Elektrinių automobilių sritis sparčiai vystosi ir prognozuojama, kad tai tęsis ir 2023 metais. Elektriniai automobiliai tampa vis labiau prieinami ir patogesni ir tinka tiems, kurie ieško aplinkai draugiškos ir atsiperkančios transporto priemonės.

3. Bendras automobilio naudojimas


Bendro automobilio naudojimo paslaugos tampa vis populiaresnės ir siūlo žmogui paprastą ir prieinamą būdą persikelti. Šios paslaugos leidžia žmogui išsinuomoti mašiną trumpam, o tai yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško rentabilios alternatyvos automobilio įsigijimui.

4. Sujungiamumas


Numatoma, kad 2023 metais daugelyje mašinų bus padidėjęs sujungiamumo lygis. Tai galėtų apimti tokias funkcijas kaip įrengtas belaidis ryšys, leidžiantis keleiviams būti pasiekiamiems ryšiu kelyje.

5. Išmaniųjų telefonų integracija


Išmanieji telefonai vis dažniau yra integruojami į mašinas. Tai gali apimti tokias funkcijas kaip valdymą balsu, kad vairuotojai galėtų lengvai išvengti kliūčių kelionės metu.

6. Saugumas


Automobilių gamintojai nuolatos stengiasi pagaminti automobilius saugesnius ir tikimasi, kad ši tendencija tęsis ir 2023 metais. Daugelis automobilių bus aprūpinti saugumo funkcijomis, pavyzdžiui, įspėjimu dėl diržų nukrypimo ir automatiniu avariniu stabdymu.

7. Liuksuso funkcijos


Liuksusiniai automobiliai tampa vis labiau prieinami ir manoma, kad 2023 metais jie tik dar labiau išpopuliarės. Tokios liuksuso funkcijos kaip, pavyzdžiui, šildomos sėdynės, pagerintos informacijos ir atsipalaidavimo sistemos, net savitarnos automobilių stovėjimo aikštelės taps tik labiau įprastos.

 

Tai yra tik pora automobilių tendencijų, apie kurias tau reikia žinoti 2023 metais. Automobilių sričiai toliau tobulėjant, tobulinamos ir transporto priemonių funkcijos bei technologijos. Sekite šias tendencijas ir kitais metais!

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Accept
UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
© kauto.lt
Nuolaida 200€
Nuolaida 100€
Paslaptinga dovana
Nuolaida 500€
Draudimas 3 mėn.
Pilnas bakas kuro
Nuolaida 300€
Draudimas 6 mėn.
Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

Pirkdami automobilį pas mus, gaukite dovaną,
įveskite el. pašto adresą bei telefono numerį ir sukite laimės ratą

Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu