Naudoti automobiliai populiariausi, nes juos įsigyja mažai patyrę vairuotojai - Kauto
Naudoti automobiliai populiariausi, nes juos įsigyja mažai patyrę vairuotojai
Naudoti automobiliai populiariausi, nes juos įsigyja mažai patyrę vairuotojai

Naudoti automobiliai populiariausi, nes juos įsigyja mažai patyrę vairuotojai

2023-03-01
0 Comments

Dėl patirties ir įgūdžių stokos nauji vairuotojai paprastai dažniau nei patyrę vairuotojai patenka į avarijas. Norint išmokti važinėti saugiai ir sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, naujiems vairuotojams svarbu pasipraktikuoti ir įgyti patirties kelyje, todėl išlaikiusieji teises perka automobilį. Gali būti sunku pasirinkti automobilį, nes į daug ką reikia atsižvelgti, pavyzdžiui, kainą, saugumą, ekonomiškumą, priežiūrą. Galime patarti, kokį reikėtų rinktis pirmąjį automobilį!

Kaip išsirinkti savo pirmąjį automobilį: 4 patarimai naujiems vairuotojams

  1. Pasirinkite saugų automobilį – saugumas yra svarbus veiksnys naujiems vairuotojams, todėl rinkitės automobilį, kurio reitingas šiuo požiūriu aukštas, įdiegtos tokios saugos funkcijos kaip ABS, oro pagalvės ir stabilumo kontrolė.
  2. Pasirinkite ekonomišką automobilį: naujiems vairuotojams eksploatacijos išlaidos gali būti nemaža našta, todėl rinkitės automobilį, kurio degalų sąnaudos ir priežiūros išlaidos yra mažos.
  3. Rinkitės lengvesnį automobilį: didesnius ir sunkesnius automobilius naujiems vairuotojams gali būti sunku suvaldyti, todėl geriau lengvesnis automobilis, kurį valdyti lengviau.
  4. Jeigu įmanoma, rinkitės gerai prižiūrėtą automobilį. Jeigu neseniai atlikta techninė apžiūra arba pažyma tebegalioja, tai pranašumas.

Kodėl naujiems vairuotojams verta pradėti vairuoti naudotą automobilį?

Naujam vairuotojui gali labiau tikti naudotas automobilis, nes dažniausiai naudoti automobiliai yra pigesni nei nauji. Be to, naudotų automobilių techninės priežiūros istorija gali būti gera, daugelis legendinių modelių įrodė, kad dešimtmečius išlieka patvarūs. Taip pat naudotų automobilių draudimo įkainiai dažniausiai yra mažesni nei naujų, todėl naujai teises įgijęs vairuotojas gali nemažai sutaupyti.

 

Naujam vairuotojui eksploatacijos išlaidos gali būti nemaža našta, todėl, norint pasirinkti tinkamą automobilį, naudotas automobilis gali labiau tikti: geriau įgusite jį valdyti, mažiau nerimaudami dėl problemų. Įdomu, kad nauji automobiliai po įsigijimo greitai pradeda prarasti savo rinkos vertę, o naudoti automobiliai laikui bėgant jos taip greitai nepraranda. Atraskite daugiau nei 200 mažai naudotų ir naudotų automobilių modelių www.kauto.lt!

5 populiarūs naudotų automobilių modeliai naujiems vairuotojams

Kai kurie geri naudotų automobilių modeliai, kuriuos galime rekomenduoti naujiems vairuotojams: „Honda Civic“, „Toyota Corolla“, „Volkswagen Golf“, „Ford Focus“ ir „Mazda 3“. Šie modeliai paprastai yra patikimi ir ekonomiški, jų saugumo rodikliai yra geri. „Honda Civic“ ir „Toyota Corolla“ yra populiariausi automobiliai, jie laikomi labai patikimais ir ekonomiškais. Tačiau kiekvienas iš šių modelių turi savo privalumų ir trūkumų.

 

vw golf

"Volkswagen Golf"

„Volkswagen Golf“: „Volkswagen Golf“ labai vertinamas, populiarus ir patikimas naudotas automobilis, tinkamas pradedantiems važinėti. Yra hečbekas, taip pat universalas.

Privalumai: patikimas, ekonomiškas, gera įranga ir geri saugumo rodikliai.

Apžiūrėkite šį „Golf“ modelį mūsų automobilių parke!

"Honda Civic"

„Honda Civic“ yra vienas sėkmingiausiai parduodamų automobilių pasaulyje ir laikomas vienu geriausių naujiems vairuotojams. Paprastai jis patikimas ir ekonomiškas, galima įsigyti ir sedaną, ir kupė. 

Privalumai: patikimas, ekonomiškas, gera įranga ir geri saugumo rodikliai. Trūkumai: gali būti brangu eksploatuoti, kartais degalų sąnaudos yra didesnės.

"Toyota Corolla"

„Toyota Corolla“ yra vienas populiariausių ir patikimas naudotas automobilis, tinkamas naujiems vairuotojams. Paprastai jis ekonomiškas, galima įsigyti ir sedaną, ir hečbeką. 

Privalumai: patikimas, ekonomiškas, gera įranga ir geri saugumo rodikliai. 

Trūkumai: gali būti šiek tiek vienodas ir neefektingas dizainas.

 

"Ford Focus"

„Ford Focus“ yra vienas sėkmingiausiai parduodamų ir patikimas naudotas automobilis, tinkamas naujiems vairuotojams. Paprastai jis ekonomiškas, galima įsigyti ir hečbeką, ir universalą. „Ford Focus“ paprastai yra su gera įranga, įdiegtos įvairios technologijos ir saugos funkcijos. 

Privalumai: patikimas, ekonomiškas, gera įranga ir geri saugumo rodikliai. 

Trūkumai: gali būti šiek tiek vienodas ir neefektingas dizainas.

 

"Mazda 3"

„Mazda 3“ yra vienas populiariausių ir patikimas naudotas automobilis, tinkamas naujiems vairuotojams. Paprastai jis ekonomiškas, galima įsigyti ir hečbeką, ir universalą. 

Privalumai: patikimas, ekonomiškas, gera įranga ir geri saugumo rodikliai. 

Trūkumai: mažiau žinomas nei kiti modeliai ir gali būti brangesnė eksploatacija.

Užpildykite ir gaukite lizingo pasiūlymą​​​
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Accept
UAB „LASMA MOTORS“ teikia priklausomo tarpininko paslaugas ir veikia UAB „GF bankas“, BIGBANK AS filialo, AS Inbank filialo, UAB „mogo LT“ vardu.
© kauto.lt
Nuolaida 200€
Nuolaida 100€
Paslaptinga dovana
Nuolaida 500€
Draudimas 3 mėn.
Pilnas bakas kuro
Nuolaida 300€
Draudimas 6 mėn.
Gaukite dovaną įsigydami automobilį iš mūsų!

Pirkdami automobilį pas mus, gaukite dovaną,
įveskite el. pašto adresą bei telefono numerį ir sukite laimės ratą

Dovana netaikoma perkant automobilį lizingu